0

فیلم استن و الی (Stan & Ollie)، درام بیوگرافی با طعم اشک و لبخند

فیلم استن و الی (Stan & Ollie) درام بیوگرافی به کارگردانی Jon S Baird سال 2018 تولید شده است. این فیلم بنا بر داستان سال‌های میان‌سالی زندگی کمدی دو نفره لورل و هاردی روایت شده است. این فیلم با بازی استیو کوگان و جان سی ریلی در نقش استن لورل و الیور هاردی تولید شد. در اکتبر سال 2018 در جشنواره فیلم BFI لندن به نمایش درآمد. در ایالات متحده در تاریخ 28 دسامبر 2018 و در بریتانیا در 11 ژانویه 2019 منتشر شد.

روایت فیلم استن و الی

در سال 1937 ، هنگام ساخت Way Out West، استن لورل از تمدید قرارداد خود با هال Roach امتناع می ورزد. استن معتقد است که این استودیو و خود Roach نتوانسته اند از نظر مالی شهرت جهانی این زوج در آن زمان را به رسمیت بشناسند. الیور هاردی با قراردادی متفاوت با Roach درگیراست. اواجازه نمی‌دهد که استودیو تلاش کند تا او را با هری لانگدون در فیلم زنوبیا هم‌بازی کند.

آن‌ها در نهایت تصمیم می‌گیرند برای ساخت فیلم شخصی خودشان اقدام کنند. برای این موضوع به انگلستان سفر می‌کنند. علاوه بر فیلم یک تور اجرای زنده از طرف تهیه‌کننده به آن‌ها پیشنهاد شده است.

مقاله پیشنهادی برای شما: نقد فیلم استن و الی: لورل و هاردی بازنمای تضادهای فرهنگی طبقه متوسط

در طول تور، این زوج که توسط استن هدایت می شدند، همچنان به نوشتن و توسعه فیلم‌نامه ادامه می دهند. اما تهیه‌کننده فیلم پاسخ آقای لورل را نمی‌دهد. پس از ورود تور به لندن، استن به دفتر تهیه کننده فیلم می رود و می فهمد بودجه کافی وجود ندارد و این پروژه لغو شده است. او موضوع را به اولی نمی‌گوید و توسعه فیلم‌نامه آنها هم‌چنان ادامه پیدا می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر